Start

pilka

13 maja na boiskach Gimnazjum w Malechowie odbył się finał regionalny w piłce nożnej dziewcząt, który zgromadził mistrzów z sześciu powiatów. W grupie A zagrały gimnazja z Rąbina, Barwic i Karlina. W grupie B gimnazja z Mielna, Koszalina i gospodarze z Malechowa. Pierwsze mecze  w strugach ulewnego deszczu okazały się bardzo zacięte. Rąbino ograło 1-0 Barwice , a Mielno 2-1 Koszalin. Kolejnym spotkaniom również towarzyszyły duże emocje. Karlino pokonało 3-1 Rąbino, a Malechowo 3-2 Mielno. Ostatnia kolejka spotkań grupowych decydowała zatem o kolejności miejsc, z jakich zespoły wystartują do półfinału. Karlino ogrywa Barwice 3-0, a Malechowo Mielno 6-0. Na mecze półfinałowe rozjaśniło się niebo i cztery pozostałe zespoły ruszyły do walki o miejsca. Mecz o trzecie miejsce zdominowało Rąbino, pokonując Mielno 3-0. Mecz finałowy był bardzo zacięty , wygrały go gospodynie imprezy 1-0,po bramce Katarzyny Pietras.

Kolejność końcowa
1.Gimnazjum w Malechowie-awans do półfinału wojewódzkiego
2.Gimnazjum w Karlinie-awans do półfinału
3. Gimnazjum w Rąbinie
4.Gimnazjum w Mielnie
5-6.Gimnazjum nr 9 Koszalin i Gimnazjum Barwice

Zwycięski zespół zagrał w składzie:

Izabela Majszak, Natalia Kacprzak, Paulina Kaszewska, Aleksandra Robakowska, Oktawia Kaszewska, Kasia Pietras, Amanda Sobolewska, Wiktoria Przemielewska, Jagoda Blaszke. Opiekunami zespołu są Tadeusz Chylewski i Julia Lisiecka.

Turniej sędziowali sędziowie KOZPN Koszalin: Jerzy Szeląg i Mariusz Małysz.

 

cola

 

W sobotę 10 maja, uczniowie naszego Gimnazjum wzięli udział w Finale Wojewódzkim Coca Cola Cup. Zespół chłopców uplasował się na miejscu IV, dziewczęta niestety odpadły w fazie pucharowej.

Zobacz wyniki

 

ruch

6.05.2014r. nasi uczniowie Natalia Dyrda, Marcin Hliwa i Jarosław Kazimierski wzięli udział w Eliminacjach Powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym. Wykazali się wiadomościami i umiejętnościami z zakresu przepisów ruchu drogowego, udzielania pomocy przedmedycznej, jazdy w miasteczku ruchu drogowego i na torze z przeszkodami. Miło nam poinformować, że zajęli II miejsce.
Opiekunem drużyny jest Pan Dariusz Bartos. Gratulujemy sukcesu.

 

sztafeta

We wtorek 5 maja 2014r. w Postominie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Biegach Rozstawnych. Obie nasze sztafety- męska i żeńska- zajęły III miejsce, w biegu na 4 x 100 m. W sztafecie szwedzkiej dziewcząt nasze Gimnazjum zajęło II miejsce, natomiast chłopcy wywalczyli I miejsce premiowane awansem do etapu wojewódzkiego.
Uczniowie reprezentujący naszą szkołę to:
Wita W., Kucharska K., Banach K., Wenelska Z., Gniot A., Robakowska A., Maziec K., Krasowska G., Bińczyk I., Drozd A., Lass H., Kuśmierczuk K., Kowalkowski O., Małecki Sz., Hliwa M, Durdeń C., Szadkowski M., Kostrzewiński B.

Gratulujemy!

Zobacz zdjęcia

 

Klasa I C wzięła udział w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez firmę WINIARY. Jego celem było propagowanie zdrowego stylu życia. Do 31 marca 2014 roku nadesłano aż 1800 prac konkursowych m.in. plakaty, filmy. Wybór laureatów i wyróżnionych z pewnością był bardzo trudny dla jury. Tym bardziej jest nam miło poinformować, że klasa I C otrzymała wyróżnienie w kategorii film społeczny. Jest to ogromny sukces!!!
Całej grupie biorącej udział w konkursie należą się gratulacje.
Dzieciaki jestem z Was dumna!!

Wychowawca
Magdalena Wełna- Markowska

 

targi

28 kwietnia 2014 roku Gimnazjum w Malechowie gościło przedstawicieli szkół ponadgimnazjalnych z naszego regionu. Placówki miały możliwość zaprezentowania swojej bogatej oferty kształceniowej. Celem spotkania była pomoc w zaplanowaniu ścieżki edukacyjnej umożliwiającej zdobycie przez naszych uczniów kwalifikacji do wymarzonego zawodu oraz odnalezienie szkoły mogącej je zrealizować, a  znajdującej się w bliskim otoczeniu.

Dziękujemy Panu Konradowi Woszczykowi – pedagogowi szkolnemu za zorganizowanie przedsięwzięcia.

Zobacz zdjęcia

 

marzenie

Centrum Edukacji Nauczycieli w Koszalinie ogłosiło wyniki konkursu fotograficznego pt. " Wokół nas - ludzie, miejsca, sytuacje". Jest to już druga edycja tego konkursu. Udział w nim wzięły trzy uczennice naszej szkoły: Katarzyna Stelmasik z kl. IIa, Wiktoria Zając z kl. Id i Klaudia Podgórzańska z kl. IIa. Wyróżnienie zdobyła Wiktoria Zając za zdjęcie zatytułowane "Pomorskie marzenie". W ramach konkursu przydzielona zostanie również nagroda publiczności. Na Facebooku umieszczono wyróżnione i nagrodzone zdjęcia. Zachęcamy do oddania głosu na pracę Wiktorii. Wręczenie dyplomów i nagród nastąpi 31 maja 2014 r. w CEN-ie w Koszalinie.
Serdecznie gratulujemy Wiktorii pomysłu na pracę, którą doceniła komisja.

D. Manijak

 
Ważne daty

23 października 2014
Dzień z folklorem

Realizowane projekty

english

 

winiary

 

wyloguj

 

ipn

 

zawodniacy

 

ipn

 

cyber

 

godnosc

 

szlachetna

 

czytanie

 

niemiecki

 

 

lepsza

Współpracujemy z

lasy

 

ak

 

straz

 

dywizja

mod_vvisit_counterDzisiaj50
mod_vvisit_counterWczoraj231
mod_vvisit_counterTen tydzień281
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień1903
mod_vvisit_counterTen miesiąc6726
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc8436
mod_vvisit_counterRazem289776

Aktualnie: gości 3, 
botów 2 połączonych
Your IP: 54.167.138.53
 , 
Today: Paź 20, 2014

PostHeaderIcon Nowości

PostHeaderIcon Popularne