Start

Dnia 10 września 2014 roku w Gimnazjum w Malechowie odbyło się pierwsze w bieżącym roku szkolnym  zebranie z rodzicami . O godzinie 17.00 rozpoczęła się część ogólna, w czasie której pan dyrektor Piotr Chylarecki  przywitał rodziców uczniów klas pierwszych i przedstawił im pracowników szkoły . Podsumował on również rok ubiegły, dziękując Radzie Rodziców za współpracę i wsparcie. Dyrektor zaprezentował też zebranym  plan działań placówki na rok 2014/2015, zwracając szczególną uwagę na nowe inicjatywy i ogromne znaczenie współpracy na linii nauczyciel – rodzic – uczeń.

Po części oficjalnej wszyscy udali się na spotkania z wychowawcami klas.


 

Pod takim tytułem w naszej szkole jest realizowana w tym roku szkolnym innowacja pedagogiczna. Główną jej osią są drzewa najbliższej okolicy: unikatowe, okazałe piękne, najstarsze czy najgrubsze, ciekawe pod różnym względem. Ich wyboru oraz opisu dokonuje młodzież naszej szkoły. Pierwsza poszukiwawcza wyprawa odbyła się w Kosierzewie na terenie dawnego parku przypałacowego. Uczennice klasy III d: Natalia Kacprzak i Jagoda Blaszke wykonały pełną dokumentację wybranych przez siebie okazów. Mamy nadzieję, że za ich przykładem pójdą inni uczniowie gimnazjum. Zapraszamy do wspólnej nauki i zabawy.

Anna Rogala

Irena Stalko


 

Z nowym rokiem szkolnym 2014/2015 kontynuujemy akcję charytatywno - ekologiczną "Wkręć się w nakrętkę." Wspólnie pomagamy w ten sposób choremu Maciusiowi wymagającemu sprzętu rehabilitacyjnego do tego, by mógł się poruszać i dbamy w ten sposób o nasze środowisko. Zachęcamy wszystkich do zbierania plastikowych nakrętek. Każdy zebrany  kilogram  to złotówka.

Przyłącz się do akcji już dziś. Zrób coś dobrego dla innych, a  Twoja pomoc wywoła uśmiech i może spełni marzenia chorego chłopca.Nakrętki prosimy przynosić do pani Ani Brzozowskiej i pani Ewy Połońskiej.

Poniżej rodzice wraz z Maciejem składają podziękowania za okazane serce.


 

Klasa I c, wychowawcą jest mgr Ewa Połońska

 

 

Klasa I b z wychowawcą mgr Aleksandrą Kroplewską

 


Klasa I a z wychowawcą mgr Elizą Wróblewską - Hencel

 

Zapraszamy wszystkich rodziców na zebranie z wychowawcami, które odbędzie się 10 września 2014 roku (środa) o godzinie 17. 00 w budynku naszej szkoły.

 
Ważne daty


19 grudnia 2014
Wigilie klasowe

od 22 grudnia 2014
do 6 stycznia 2015
Zimowa przerwa

8 stycznia 2015
Zebranie z rodzicami

Realizowane projekty

english

 

winiary

 

wyloguj

 

ipn

 

zawodniacy

 

ipn

 

cyber

 

godnosc

 

czytanie

 

niemiecki

 

 

lepsza

Współpracujemy z

lasy

 

ak

 

straz

 

dywizja

mod_vvisit_counterDzisiaj39
mod_vvisit_counterWczoraj112
mod_vvisit_counterTen tydzień39
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień2645
mod_vvisit_counterTen miesiąc19920
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc9062
mod_vvisit_counterRazem324244

Aktualnie: gości 1, 
botów 2 połączonych
Your IP: 54.166.105.24
 , 
Today: Gru 21, 2014

PostHeaderIcon Nowości

PostHeaderIcon Popularne